-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-001965-c
Завершена
3 117 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 588.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 588.00 UAH
Номер:
70e4053df5f044abbe85ba01c8fdf754
Внутрішній номер закупівлі:
4309112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-001965-c
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зіновій Іванина +380974620908 vozbo_dz@ukr.net http://vozboriv.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 117 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 588.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 15:55 - 23.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 15:55 - 02.02.2020 00:00
Аукціон:
03.02.2020 11:30 - 03.02.2020 12:09
Період кваліфікації:
03.02.2020 12:09 - 05.02.2020 12:17
Період завантаження договору:
03.02.2020 12:09 - 23.02.2020 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
324000 метри кубічні
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 03.02.2020 12:09 - 16.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 03.02.2020 12:09 - 16.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 399 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 352 052.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2020 12:17
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД" 0935787227 evroenergotrade@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Початкова пропозиція
1 522 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 367 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442247773 tender.ugr@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 574 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 522 475.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
1 545 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 522 476.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
60
Скарги
0
ТОВ "ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Леся Цебак +380979348642 teroblgaz@gmail.com
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ЧЕРНІВЕЦЬКА, будинок 54А
Початкова пропозиція
1 594 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 594 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
05bb160e5b00496f99d6cf54d07588f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-001965-c-b1
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Номер договору:
04/02
Сума договору:
1 352 052.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 126 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний