-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
3 117 650.00
UAH
Номер:
75edcf1d61f645bab8098ce51c992a41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-17-005089-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗБОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
Очікувана вартість:
3 117 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
17.01.2020 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 117 650.00 UAH