-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
1 352 052.00
UAH з ПДВ
Номер:
05bb160e5b00496f99d6cf54d07588f8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-001965-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Контактна особа:
Зіновій Іванина +380974620908 vozbo_dz@ukr.net http://vozboriv.at.ua
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
04/02
Дата підписання:
24.02.2020 09:00
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 352 052.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 225 342.00 UAH)
Оплачено:
738 737.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 123 122.93 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
324000 метри кубічні
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
32f8e4dfdf654273af229bed7d302313
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись положеннями укладеного між сторонами Договору, положеннями Закону України «Про публічні закупівлі» та враховуючи коливання ринкових цін на Товари, Сторони дійшли згоди щодо зміни ціни за одиницю товару, у зв’язку з цим, домовилися про наступне:
1.1. Пункт 3.2. Договору викласти у такій редакції: Ціна газу становить 3825,25 грн., крім того ПДВ 765,05 грн., всього з ПДВ 4590,30 грн. (чотири тисячі п’ятсот дев’яносто грн. 30 коп).
1.2. Пункт 3.6. Договору викласти у такій редакції: «3.6. Ціна цього Договору становить 1352052,00 грн (один мільйон триста п’ятдесят дві тисячі п’ятдесят дві грн.), в т. ч. ПДВ 225342,00 (двісті двадцять п’ять тисяч триста сорок дві грн. 00 коп.).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.04.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e8bc94087c1e4836917340cee5fb10eb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.1. Пункт 1.2. Договору викласти у такій редакції: Річний плановий обсяг постачання газу - 277559,5 м3
1.3. Пункт 3.2. Договору викласти у такій редакції: Ціна газу становить 4095,17 грн, крім того ПДВ 819,03 грн., всього з ПДВ 4914,20 (чотири тисячі дев’ятсот чотирнадцять грн. 20 коп.).
1.2. Пункт 3.6. Договору викласти у такій редакції: «3.6. Ціна цього Договору становить 1 352 052,00 грн. (один мільйон триста п’ятдесят дві тисячі п’ятдесят дві грн) . в т.ч. ПДВ 225 342,00 (двісті двадцять п’ять тисяч триста сорок дві грн. 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.09.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
12e8d0c537bd4d4e95027ef5390017ba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Змінити ціну за одиницю товару та внести відповідні зміни у Договір:
Пункт 1.2. Договору викласти у такій редакції:
Річний плановий обсяг постачання газу - 250 148 м3Пункт 3.2. Договору викласти у такій редакції:
Ціна газу становить 4504,17 грн, крім того ПДВ 900,83 грн, всього з ПДВ 5405,00 гри. (П’ять тисяч чотириста п'ять грн, 00 коп.)
Пункт 3.6. Договору викласти у такій редакції:
«3.6. Ціна цього Договору становить 1 352 052,00 грн ( один мільйон триста п’ятдесят дві тисячі п’ятдесят дві грн) . в т. ч. ПДВ 225 342,00 (Двісті двадцять п’ять тисяч триста сорок дві грн,00 коп)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 11:51
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
33468f49a49d40e1a0158585dafd7c76
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі”, Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. №2496, пункту 11.5 договору №04/02 на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів сторони дійшли згоди щодо зміни ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.11.2020 15:21
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b57f7a49820f4902878db457ad276f7b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 ч.4 ст. 36 Закону України “Про публічні
закупівлі”, Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. №2496. пункту 11.5 договору №04/02 на постачання природного газу для потреб не побутових споживачів сторони дійшли згоди щодо збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.11.2020 15:30
Статус:
Опубліковано