-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра)
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-000831-b
«Так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуваної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України»
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Номер:
b8ae682bd3d14e90ba91ec61b4ac8a1c
Внутрішній номер закупівлі:
4306258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-17-000831-b
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Васильович Коковіхін +380552362440 izz.ua@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 400.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 11:07 - 24.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2020 11:07 - 03.02.2020 00:00
Аукціон:
03.02.2020 12:21 - 03.02.2020 13:00
Період кваліфікації:
03.02.2020 13:00 - 13.02.2020 15:23
Період завантаження договору:
07.02.2020 12:07 - 27.02.2020 12:07
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. Джерело фінансування закупівлі: Кошти державного бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
Оскарження: 03.02.2020 13:00 - 18.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС" +380675787851 GRAD2005@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 50069, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, ВУЛИЦЯ МЕДОВА, будинок 48А
Оскарження: 03.02.2020 13:00 - 18.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
444 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.02.2020 12:07
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
Оскарження: 07.02.2020 12:07 - 24.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Оскарження: 07.02.2020 12:07 - 24.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
474 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2020 15:23
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОНІД ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39481545
-
Контактна особа:
Невгод Роман Вікторович +380674730020 agro-nid@ukr.net
-
Адреса:
18000, УКРАЇНА, Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ ПУШКІНА буд. 67 кв. 91
Початкова пропозиція
480 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕЛЕКТ-ПРАВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35474969
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Фрунзенський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Початкова пропозиція
510 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "АГРОЛЕНД СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40855699
-
Контактна особа:
Тимур Матвеев +380995261171 agrolandservice.sb@gmail.com
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 23, офіс 1
Початкова пропозиція
528 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
528 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
273297fcf5f94c7db357c693aaf712df
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-000831-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Номер договору:
1Д
Сума договору:
562 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
468 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
24.02.2020 15:04
Статус:
Виконаний