-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
540 000.00
UAH
Номер:
2851d63f95c44fdcbd957ff60e37d918
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-17-003690-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Примітки:
Затверджено рішенням тендерного комітету Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України №1 від «17» січня 2020 року
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.01.2020 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету
Сума540 000.00 UAH