-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Аміачна селітра)
У зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору
562 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
273297fcf5f94c7db357c693aaf712df
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-17-000831-b-b1
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Контактна особа:
Сергій Васильович Коковіхін +380552362440 izz.ua@ukr.net
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська область, м. Херсон, сел. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Опис:
У зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору
Номер договору:
1Д
Дата підписання:
24.02.2020 15:04
Період дії договору:
24.02.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
562 320.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 720.00 UAH)
Оплачено:
562 320.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 720.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 30.07.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9f078e091ec4844a483bc0985ccc8db
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із затримкою фінансування витрат замовника Сторони дійшли згоди продовжити строк поставки товару до 30.07.2020 року та внести відповідні зміни до п. 4.1. Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.02.2020 16:41
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
48ee1e7a4af445da82927c2b9bf2b43a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі продовженням терміну дії Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 18:09
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8cb656d7297f4b72a6a666711f5cb90f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді).
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
26.01.2021 09:12
Статус:
Опубліковано