-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-01-14-001034-c
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Завершена
2 511 379.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 113.79 UAH
мін. крок: 1% або 25 113.79 UAH
Номер:
5f2f236f5a254c22a61a3f7d32ca2125
Внутрішній номер закупівлі:
4290007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-14-001034-c
Замовник:
Виконком Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052548
-
Адреса:
50026, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Гірницької Слави, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бодня Альона Федорівна 0564948012 ingzakupkirvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 511 379.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 113.79 UAH
Період уточнення:
14.01.2020 12:15 - 20.01.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2020 12:15 - 30.01.2020 12:00
Аукціон:
31.01.2020 14:57 - 31.01.2020 15:18
Період кваліфікації:
31.01.2020 15:18 - 05.02.2020 17:02
Період завантаження договору:
05.02.2020 16:45 - 25.02.2020 16:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
50026, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл.Гірницької Слави, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГОДЬКО ПАВЛО ЄВГЕНОВИЧ
Оскарження: 31.01.2020 15:18 - 16.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3288418610
-
Контактна особа:
Годько Павло Євгенович +380680020600 pavelgodko@gmail.com
-
Адреса:
50085, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Покровський район БУЛЬВАР МАРШАЛА ВАСИЛЕВСЬКОГО буд. 24 кв. 54
Оскарження: 31.01.2020 15:18 - 16.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 315 587.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 315 587.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.02.2020 16:45
Документи
15
Скарги
0
КП "АВТОБАЗА №1"
Оскарження: 05.02.2020 16:45 - 16.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Віктор Качан +380564012501 kp_autobaza_1@ukr.net
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА, будинок 63
Оскарження: 05.02.2020 16:45 - 16.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 511 370.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 511 370.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2020 17:02
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
20d5b0fe064c4452948c5630878cdd46
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-14-001034-c-c1
Постачальник:
КП "АВТОБАЗА №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Віктор Качан +380564012501 kp_autobaza_1@ukr.net
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА, будинок 63
Номер договору:
38
Сума договору:
2 581 724.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 151 437.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2020 09:00 - 14.02.2021 00:00
Дата підписання:
17.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний