-
Відкриті торги
-
КЕП
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
2 581 724.86
UAH з ПДВ
Номер:
20d5b0fe064c4452948c5630878cdd46
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-14-001034-c-c1
Замовник:
Виконком Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052548
-
Контактна особа:
Бодня Альона Федорівна 0564948012 ingzakupkirvk@gmail.com
-
Адреса:
50026, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Гірницької Слави, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КП "АВТОБАЗА №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Віктор Качан +380564012501 kp_autobaza_1@ukr.net
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА, будинок 63
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
17.02.2020 09:00
Період дії договору:
17.02.2020 09:00 - 14.02.2021 00:00
Сума договору:
2 581 724.86 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 430 287.48 UAH)
Оплачено:
2 581 724.86 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 430 287.48 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
4df37afbaeaa4354abe5ac7af69cd056
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору на 160000 грн.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.04.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
5245089e23194c548bbaedef56284363
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми Договору на 8 010,75 грн.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.11.2020 13:01
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
345e48ebc5b840de993a9a742cc3466c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми Договору на 51 062.95
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 09:30
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a3c0c6baa3b84c9184c83b4d1fbc5215
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Строк надання послуг : з 17 лютого 2020 по 14 лютого 2021 року включно
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 09:36
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2076954b2f274a9cb5fcf528fdc9a077
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода на суму, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у Договорі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
15.01.2021 10:47
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7e6ba697ce0c462d9f6eea6c34a1b64e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів "Замовника"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 09:40
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
52416261065f41d09a89a30f53796bc5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів "Виконавця"
Номер додаткової угоди:
7/1
Дата внесення змін до договору:
23.02.2021 09:55
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
87251ae322de4e4fb21ed9b774b093d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми ДУ № 5 від 15.01.2021 на суму 5110,20
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
23.02.2021 10:23
Статус:
Опубліковано