-
Відкриті торги
-
КЕП
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Оголошено тендер
2 511 379.00
UAH
Номер:
dd421b1c9a5045ea8ec2c99f3ff50723
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-14-003093-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконком Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052548
Замовник:
Виконком Інгулецької районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052548
Очікувана вартість:
2 511 379.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (транспортні послуги)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.01.2020 11:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 511 379.00 UAH