-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2020-01-13-000500-c
Завершена
1 034 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
Номер:
48d6412088684b2c86856561fbe3d5db
Внутрішній номер закупівлі:
4286427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-13-000500-c
Замовник:
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Донецька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ласюченко Карина Олександрівна 380663748244 lasik.karina@ukr.net http://www.lduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 034 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
13.01.2020 11:38 - 25.01.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2020 11:38 - 04.02.2020 19:00
Аукціон:
05.02.2020 11:30 - 05.02.2020 11:51
Період кваліфікації:
05.02.2020 11:51 - 06.02.2020 16:21
Період завантаження договору:
05.02.2020 11:51 - 25.02.2020 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях2 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яловичина гуляш охолоджений
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
чверть задня куряча сухої заморозки
Кількість
8300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
печінка яловичини заморожена
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 05.02.2020 11:51 - 17.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Оскарження: 05.02.2020 11:51 - 17.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 029 330.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 029 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2020 16:21
Документи
45
Скарги
0
ФОП ІВЧЕНКО М.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3130600734
-
Контактна особа:
Івченко Микола Миколайович +380685671939 nik1709@ukr.net
-
Адреса:
93101, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ЛУГАНСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛИСИЧАНСЬК, ВУЛИЦЯ П.ОСИПЕНКО, БУДИНОК 31, КВАРТИРА 2
Початкова пропозиція
1 033 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 033 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
393b897b9a664263b032d0a55e4b70c2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-13-000500-c-a1
Постачальник:
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Номер договору:
39
Сума договору:
1 029 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.02.2020 17:00
Статус:
Виконаний