-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо
постачальник зобов'язаний у 2020 році постачати замовнику м'ясо
1 029 330.00
UAH без ПДВ
Номер:
393b897b9a664263b032d0a55e4b70c2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-13-000500-c-a1
Замовник:
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
-
Контактна особа:
Ласюченко Карина Олександрівна 380663748244 lasik.karina@ukr.net http://www.lduvs.edu.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Донецька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2833400499
-
Контактна особа:
Сергій Здоровець +380996747291 zdorovez2018@ukr.net
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ГОРА ПОПОВА, будинок 8, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
постачальник зобов'язаний у 2020 році постачати замовнику м'ясо
Номер договору:
39
Дата підписання:
17.02.2020 17:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 029 330.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 029 330.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яловичина гуляш охолоджений
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
чверть задня куряча сухої заморозки
Кількість
8300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
печінка яловичини заморожена
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020