-
Відкриті торги
-
КЕП
яловичина гуляш охолоджений; чверть задня куряча сухої заморозки; печінка яловичини заморожена.
Оголошено тендер
1 034 300.00
UAH
Номер:
b5a24b8434534a2ca6fb1b5f61c55f2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-13-000938-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
Замовник:
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
Очікувана вартість:
1 034 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
яловичина гуляш охолоджений; чверть задня куряча сухої заморозки; печінка яловичини заморожена.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2020 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис100
1001080
Сума1 034 300.00 UAH