• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб

Хліб збагачений йодованим білком із борошна пшеничного вищого ґатунку

Завершена

360 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 600.00 UAH
Номер: 951fb556db1144e69e6e53ba27c594d2
Внутрішній номер закупівлі: 4286007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-11-001651-c   
Замовник: Відділ освіти Новоселицької РДА
Контактна особа: Берегеч Кароліна Григорівна +380373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 600.00 UAH
Період уточнення: 11.01.2020 23:10 - 16.01.2020 23:59
Період прийому пропозицій: 11.01.2020 23:10 - 26.01.2020 23:59
Аукціон: 27.01.2020 14:26 - 27.01.2020 14:47
Період кваліфікації: 27.01.2020 14:48 - 28.01.2020 17:14
Період завантаження договору: 27.01.2020 14:48 - 16.02.2020 14:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, за адресою закладів освіти, підвідомчих замовнику На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"

Оскарження: 27.01.2020 14:48 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 348 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 17:14
Документи 26
Скарги 0
ФОП "Чоботар Василь Іванович"
Початкова пропозиція 359 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: 26e9f2f619af4ebb8a16e0fe225b7b7c
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-11-001651-c-c1
Постачальник: Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
Номер договору: 29
Сума договору: 44 429.87 UAH з ПДВ
Сума договору: 37 024.89 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.02.2020 09:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 10.02.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №29 від 10.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №01 до Договору №29 від 10.02.2020.pdf
p7s
sign.p7s