• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб

Оголошено тендер

360 000.00 UAH
Номер: 0526b872bfa24f9cbb93446b137f6101
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-11-007388-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Новоселицької РДА
Замовник: Відділ освіти Новоселицької РДА
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.01.2020 20:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума360 000.00 UAH