-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб
44 429.87
UAH з ПДВ
Номер:
26e9f2f619af4ebb8a16e0fe225b7b7c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-11-001651-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна +380373351098 novosvita_tender@ua.fm
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34750413
-
Контактна особа:
Мунтян Артур Іванович 0953370026 gdpekar@i.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернiвецька область, ЧЕРНІВЦІ, вулиця Одеська, будинок 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
10.02.2020 09:00
Період дії договору:
10.02.2020 09:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
44 429.87 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 404.98 UAH)
Оплачено:
44 429.87 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 404.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Кількість
2553.39 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
60300, Україна, НОВОСЕЛИЦЯ, за адресою закладів освіти, підвідомчих замовнику
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
385978da93e2499db740bb0829b5a9c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяги закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, та зменшено ціну договору про закупівлю
Номер додаткової угоди:
01
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 09:00
Статус:
Опубліковано