-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2020-01-11-000818-c
Завершена
417 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 086.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 086.00 UAH
Номер:
65caf6d6e53c42b3b16e3bb703f88827
Внутрішній номер закупівлі:
4284921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-11-000818-c
Замовник:
Відділ освіти Солонянської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Солонянський район смт Солоне, вул Гагаріна 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Пугач +380566921763,+380566921645,+380669898877 osvitasolone@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
417 240.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 086.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2020 12:34 - 16.01.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2020 12:34 - 26.01.2020 20:00
Аукціон:
27.01.2020 15:37 - 27.01.2020 15:58
Період кваліфікації:
27.01.2020 15:58 - 28.01.2020 10:23
Період завантаження договору:
27.01.2020 15:58 - 16.02.2020 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування-кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Кількість
3910 кілограм
Період постачання
10.02.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АРДЕЛЬ ЛЮБОВ МИКАЇЛІВНА
Оскарження: 27.01.2020 15:58 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3102001360
-
Контактна особа:
Ардель Любовь +380678834973 lubovardel@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Каменское, Ул. С.Слисаренка д.6 кв.69
Оскарження: 27.01.2020 15:58 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
417 233.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 233.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 10:23
Документи
38
Скарги
0
ЛАВРИК ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3083700436
-
Контактна особа:
Олег Лаврик +380673498317 o.v.lavrik2018@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, Звенігородська 34 кв. 29
Початкова пропозиція
417 238.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 238.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
32fbcec8a7964792a002aa79fdcb5dcb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-11-000818-c-a1
Постачальник:
АРДЕЛЬ ЛЮБОВ МИКАЇЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3102001360
-
Контактна особа:
Ардель Любовь +380678834973 lubovardel@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Каменское, Ул. С.Слисаренка д.6 кв.69
Номер договору:
16
Сума договору:
417 233.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.02.2020 09:00
Статус:
Підписаний