-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
Оголошено тендер
417 240.00
UAH
Номер:
461e5b9b05af482da425b105d59ed7f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-11-000789-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
Замовник:
Відділ освіти Солонянської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
Очікувана вартість:
417 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.01.2020 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування -кошти місцевого бюджету
Сума417 240.00 UAH