-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
417 233.50
UAH без ПДВ
Номер:
32fbcec8a7964792a002aa79fdcb5dcb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-11-000818-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Солонянської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
-
Контактна особа:
Ольга Пугач +380566921763,+380566921645,+380669898877 osvitasolone@ukr.net
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Солонянський район смт Солоне, вул Гагаріна 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
АРДЕЛЬ ЛЮБОВ МИКАЇЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3102001360
-
Контактна особа:
Ардель Любовь +380678834973 lubovardel@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, Каменское, Ул. С.Слисаренка д.6 кв.69
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
10.02.2020 09:00
Період дії договору:
10.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
417 233.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Кількість
3910 кілограм
Період постачання
10.02.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
46e631f8936747fe9ec5009998933999
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано