-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм (транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-01-10-000579-c
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
46cae9ae72f9457b87fdb3530f09ca91
Внутрішній номер закупівлі:
4281854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-10-000579-c
Замовник:
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508596
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Франчук +380442004489 ofranchuk@me.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2020 11:18 - 15.01.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2020 11:18 - 25.01.2020 13:00
Аукціон:
27.01.2020 15:26 - 27.01.2020 15:47
Період кваліфікації:
27.01.2020 15:47 - 28.01.2020 16:26
Період завантаження договору:
27.01.2020 15:47 - 16.02.2020 15:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Автопідприємство господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України"
Оскарження: 27.01.2020 15:47 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03538993
-
Контактна особа:
Олексій Тригуб +380673774549 4862333@i.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Некрасівська, 7
Оскарження: 27.01.2020 15:47 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
977 728.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
977 728.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 16:26
Документи
11
Скарги
3
ФОП "ОСОВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899719870
-
Контактна особа:
Станіслав Осовський +380675022852 kyivcar@gmail.com
-
Адреса:
09633, Україна, Київська область, Рокитнянський район, село Насташка, ПРОВУЛОК ЗЕЛЕНИЙ, будинок 2
Початкова пропозиція
1 099 296.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 099 296.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
691989e5b84844b3a390f408c2f4248c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-10-000579-c-b1
Постачальник:
ДП "Автопідприємство господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03538993
-
Контактна особа:
Олексій Тригуб +380673774549 4862333@i.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Некрасівська, 7
Номер договору:
21
Сума договору:
1 173 273.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
977 728.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2020 00:00 - 10.02.2021 00:00
Дата підписання:
12.02.2020 15:26
Статус:
Виконаний