• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)

Завершена

933 037.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 665.19 UAH
Номер: ecb6a29998a746029d894bb95d889578
Внутрішній номер закупівлі: 4280279
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-02-000313-b   
Замовник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Контактна особа: Деканська Юлія Анатоліївна +380615327741 DUSSH92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 933 037.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 665.19 UAH
Період уточнення: 02.01.2020 16:45 - 10.01.2020 11:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2020 16:45 - 20.01.2020 11:00
Аукціон: 21.01.2020 11:07 - 21.01.2020 11:28
Період кваліфікації: 21.01.2020 11:28 - 24.01.2020 14:37
Період завантаження договору: 21.01.2020 11:28 - 10.02.2020 11:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради

Оскарження: 21.01.2020 11:28 - 10.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 932 931.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
932 931.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2020 14:37
Документи 62
Скарги 0
ТОВ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "АРЕНА"
Початкова пропозиція 933 037.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
933 037.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 05bcc5df165b454d9458bf47deac6599
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-02-000313-b-b1
Постачальник: КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Номер договору: 10/02-20
Сума договору: 709 995.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 591 662.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.02.2020 00:00 - 23.02.2021 23:59
Дата підписання: 10.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Контракт
pdf
доп угода Дворец.pdf
pdf
2020-12-28_15-47-49_winscan_to_pdf.pdf
pdf
Дворец продовження.pdf
pdf
доп угода 20_.pdf
pdf
доп угода Дворец.pdf
p7s
sign.p7s