• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)

709 995.00 UAH з ПДВ
Номер: 05bcc5df165b454d9458bf47deac6599
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-02-000313-b-b1
Замовник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Постачальник: КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Номер договору: 10/02-20
Дата підписання: 10.02.2020 00:00
Період дії договору: 10.02.2020 00:00 - 23.02.2021 23:59
Сума договору: 709 995.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 118 332.50 UAH)
Оплачено: 709 995.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 118 332.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А На карті

Внесені зміни

    Номер: a62edaeade324603a235468daafec89f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягу закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.07.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода Дворец.pdf
    Номер: b8b3b400a5814452b98f2d64390fed9b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
2020-12-28_15-47-49_winscan_to_pdf.pdf
    Номер: 320c9876a68f40e9b514447d813e6a4b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дворец продовження.pdf
    Номер: 01f045aad4eb4fd29c27637cc673e1c7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода 20_.pdf
    Номер: babd0bae60374ac6a9df7fe97ad3324f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 22.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп угода Дворец.pdf