• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)

Оголошено тендер

933 037.00 UAH
Номер: 6a7e235fc4bf4efea60716b20d0dc99e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-02-000904-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Замовник: Дитячо-юнацька спортивна школа
Очікувана вартість: 933 037.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.01.2020 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума933 037.00 UAH