-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-001136-c
Завершена
395 551.04
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 395.55 UAH
мін. крок: 0.1% або 395.55 UAH
Номер:
310ee68a10d747589b65e425c843dc23
Внутрішній номер закупівлі:
4274216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-001136-c
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Калініна 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сітар Олексій Ігоровч 380936737379,380459440348 brovary-ritualka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
395 551.04 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
395.55 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 15:06 - 17.01.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 15:06 - 27.01.2020 09:00
Аукціон:
28.01.2020 13:20 - 28.01.2020 13:41
Період кваліфікації:
28.01.2020 13:41 - 31.01.2020 14:16
Період завантаження договору:
28.01.2020 13:41 - 17.02.2020 13:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані Послуги з охорони об`єкта Виконавцю здійснюється Замовником щомісячно на підставі підписаного сторонами акту наданих/виконаних послуг за відповідний календарний місяць, документів що підтверджують використання зв’язку та витрат пального відповідно до журналу обліку викликів групи швидкого реагування шляхом перерахування грошових коштів на банківський поточний рахунок Виконавця, зазначений у договорі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Перонна 24 та вул. Онікієнка Олега
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " Охоронна фірма "Зеніт"
Оскарження: 28.01.2020 13:41 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40012158
-
Контактна особа:
Шкуропадський Борис Борисович +380975110926 tovzenit_@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Гоголя, буд. 52
Оскарження: 28.01.2020 13:41 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
395 430.34 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2020 14:16
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ТС ГРУП ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40836094
-
Контактна особа:
Данилюк Віра Петрівна +380979744589 veramoja999@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, місто Київ, Печерський узвіз, будинок 13, офіс 23
Початкова пропозиція
393 990.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
8237c265abfb45b09833a330c45e1ad0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-08-001136-c-c1
Постачальник:
ТОВ " Охоронна фірма "Зеніт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40012158
-
Контактна особа:
Шкуропадський Борис Борисович +380975110926 tovzenit_@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Гоголя, буд. 52
Номер договору:
201/3
Сума договору:
289 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.02.2020 08:00
Статус:
Підписаний