-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони територій міських кладовищ
289 990.00
UAH без ПДВ
Номер:
8237c265abfb45b09833a330c45e1ad0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-08-001136-c-c1
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
-
Контактна особа:
Сітар Олексій Ігоровч 380936737379,380459440348 brovary-ritualka@i.ua
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Калініна 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ " Охоронна фірма "Зеніт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40012158
-
Контактна особа:
Шкуропадський Борис Борисович +380975110926 tovzenit_@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Гоголя, буд. 52
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
201/3
Дата підписання:
14.02.2020 08:00
Період дії договору:
01.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
289 990.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони територій міських кладовищ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
07400, Україна, Київська область, Бровари, вул. Перонна 24 та вул. Онікієнка Олега
На карті