-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони мських кладовищ
Оголошено тендер
395 551.04
UAH
Номер:
bc2e1e7ef0184f1fbb61da917fc1263e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-08-001366-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
Замовник:
Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області "Броварська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37892971
Очікувана вартість:
395 551.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони мських кладовищ
Примітки:
1 послуга
Об’єкт №1 – Міське кладовище за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Перонна, 24,
Об’єкт №2 – Міське кладовище за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Онікієнка Олега
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
08.01.2020 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума395 551.04 UAH