-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-000125-c
Завершена
1 935 356.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 676.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 676.78 UAH
Номер:
e069073da9c44e59aff1eab5633387ec
Внутрішній номер закупівлі:
4272608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-000125-c
Замовник:
Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, Олексієво-Дружківка, Садова 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 935 356.23 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 676.78 UAH
Період уточнення:
08.01.2020 09:31 - 13.01.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 09:31 - 23.01.2020 10:00
Аукціон:
24.01.2020 14:15 - 24.01.2020 15:13
Період кваліфікації:
24.01.2020 15:13 - 27.01.2020 15:31
Період завантаження договору:
27.01.2020 13:09 - 16.02.2020 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
200000 метри кубічні
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЮГ-ГАЗ
Оскарження: 24.01.2020 15:13 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380487286274 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Оскарження: 24.01.2020 15:13 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
538 614.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
538 614.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2020 13:09
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
Оскарження: 27.01.2020 13:09 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ" +380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Оскарження: 27.01.2020 13:09 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
816 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
806 322.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2020 15:31
Документи
115
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович 380443945121, 380443945121 etitradegas@Gmail.Com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 18/14, Офіс 311
Початкова пропозиція
847 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
815 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Юлія Штанькевич +380676753633 yushtankevych@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
846 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
72
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 nata1.shved@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
924 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
924 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
69
Скарги
0
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380674021456, 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА АНДРІЯ САХАРОВА, будинок 82, офіс 82
Початкова пропозиція
996 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
996 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39796845
-
Контактна особа:
Безкоровайний Сергій 380503025640, 380503025640 gazenergo2015@gmail.com
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тобольська, 38 літера А-5
Початкова пропозиція
1 036 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 036 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
1 057 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 057 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e3e8c33b6c848ee815a81190e8cd36e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-08-000125-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ" +380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Номер договору:
103/2020
Сума договору:
822 622.61 UAH з ПДВ
Сума договору:
685 518.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Дата підписання:
14.02.2020 10:00
Статус:
Підписаний