-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
822 622.61
UAH з ПДВ
Номер:
4e3e8c33b6c848ee815a81190e8cd36e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-08-000125-c-b1
Замовник:
Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@i.ua
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, Олексієво-Дружківка, Садова 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ" +380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
103/2020
Дата підписання:
14.02.2020 10:00
Період дії договору:
14.02.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Сума договору:
822 622.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 137 103.77 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
121710 метри кубічні
Період постачання
01.02.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0f5d51893f2c4246be9d431946f67176
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 4.1 викласти в наступній редакції: Ціна за спожитий природний газ за 1000 куб.м спожитого природного газу, становить 4434.77 грн. (Чотири тисячі чотириста тридцять чотири гривні 77 копійок) з урахуванням ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.04.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ad0994e906e7425fabc0151835bd8579
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 4.1 викласти в наступній редакції: 4.1. Ціна за спожитий природний газ за 1000 куб.м спожитого природного газу,становить 4878,24 грн. (Чотири тисячі вісімсот сімдесят вісім грн. 24 коп.)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.04.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
dbde5f4c735f41d9a72a9f4009ac253d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна назви Споживача, зміна ціни
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.09.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
bc8917cd753946d1bcfc720c797d8349
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 4.1 розділу 4 викласти в наступній редакції:"4.1. Ціна за спожитий природний газ за 1000 куб.м. спожитого природного газу становить 5902,60 грн (П'ять тисяч дев'ятсот дві грн 60 копійок) з урахуванням ПДВ
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
26.10.2020 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0243e70990f84cfc8745b856d4e1265a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 4.1. викласти в наступній редакції:"Ціна за спожитий природний газ 30 1000 куб.м. спожитого природного газу становить 6492,86(Шість тисяч чотириста дев яносто дві грн 86 коп) з урахуванням ПДВ
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
26.11.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3300ac7f7c694f5798d6aae3336e672e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 4.1. викласти в наступній редакції: "Ціна за спожитий природний газ за 1000 куб.м. спожитого природного газу становить 7142,14 грн.(Сім тисяч сто сорок дві грн 14 коп)з урахуванням ПДВ
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
27.11.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
07695e86956b4dfd844dabca37c2a854
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Загальна вартість всього обсягу поставки зменшена на 120803,16 грн.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
22.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a32dfd3f14654d61b221d83399f740e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжити строк дії Договору на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4253b49b5ec84ff0a57e0e3133d9a49c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Загальна сума Договору збільшена на суму, що не перевищує 20% від суми Договору, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році а саме на 137103,77 грн. в т.ч. ПДВ - 22850,63 грн.
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
04.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано