• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 935 356.23 UAH
Номер: 946b23a70ed3498bae392951ec8a0486
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-08-000627-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
Замовник: Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
Очікувана вартість: 1 935 356.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 08.01.2020 09:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 935 356.23 UAH