-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сир кисломолочний та Сир твердий
Тендер Prozorro UA-2020-01-04-000197-c
Технічні вимоги згідно тендерної документації
Завершена
324 828.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 248.28 UAH
мін. крок: 1% або 3 248.28 UAH
Номер:
d23e2f26f0d94c97b5c0d367b4924991
Внутрішній номер закупівлі:
4271621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-04-000197-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 828.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 248.28 UAH
Період уточнення:
04.01.2020 16:26 - 11.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2020 16:26 - 21.01.2020 00:00
Аукціон:
21.01.2020 13:55 - 21.01.2020 14:16
Період кваліфікації:
21.01.2020 14:16 - 28.01.2020 18:56
Період завантаження договору:
21.01.2020 14:16 - 10.02.2020 14:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний
Кількість
2688 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сир твердий
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Рябчук Валентина Іванівна
Оскарження: 21.01.2020 14:16 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2449002729
-
Контактна особа:
Рябчук Валентина Іванівна 380970982240, 380970982240 vi.ryabchuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, провулок Богуна буд. 7 А кв. 149
Оскарження: 21.01.2020 14:16 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
324 618.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 618.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 18:56
Документи
32
Скарги
0
ФОП Баранова Наталія Валеріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2829614788
-
Контактна особа:
Баранова Наталія Валеріївна 380969255006, 380969255006 fop_baranovanv@ukr.net
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул.Гонти 46, кв.42
Початкова пропозиція
324 828.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 828.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
922ff5b2ce71428e8c44140836bca47d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-04-000197-c-b1
Постачальник:
ФОП Рябчук Валентина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2449002729
-
Контактна особа:
Рябчук Валентина Іванівна 380970982240, 380970982240 vi.ryabchuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, провулок Богуна буд. 7 А кв. 149
Номер договору:
14
Сума договору:
118 777.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.02.2020 16:00
Статус:
Виконаний