-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир кисломолочний та Сир твердий
Оголошено тендер
324 828.00
UAH
Номер:
8033688674204912ac83133c7f6be141
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-04-000692-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
Очікувана вартість:
324 828.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир кисломолочний та Сир твердий
Примітки:
Технічні вимоги згідно тендерної документації
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2020 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума324 828.00 UAH