-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир кисломолочний та Сир твердий
118 777.83
UAH без ПДВ
Номер:
922ff5b2ce71428e8c44140836bca47d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-04-000197-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Рябчук Валентина Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2449002729
-
Контактна особа:
Рябчук Валентина Іванівна 380970982240, 380970982240 vi.ryabchuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, провулок Богуна буд. 7 А кв. 149
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
11.02.2020 16:00
Період дії договору:
11.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
118 777.83 UAH без ПДВ
Оплачено:
118 470.56 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний
Кількість
942.215 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сир твердий
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8d48ee4309854315948cef79d75e794c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі та Зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.09.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
433be7bce81f47bfa3e4f1bbddd3616d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі та зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.09.2020 12:00
Статус:
Опубліковано