-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Тендер Prozorro UA-2020-01-04-000070-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
2ce72272d0e54f34834435b8bd4d43e7
Внутрішній номер закупівлі:
4271606
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-04-000070-a
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данильченко Тетяна Валентинівна +380567674665 rono_petrik@i.ua https://rvo-petr.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2020 23:29 - 10.01.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2020 23:29 - 20.01.2020 12:00
Аукціон:
21.01.2020 15:49 - 21.01.2020 16:16
Період кваліфікації:
21.01.2020 16:16 - 28.01.2020 17:26
Період завантаження договору:
27.01.2020 16:38 - 16.02.2020 16:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться згідно товарно-транспортних накладних або видаткових накладних у 10-денний термін з моменту переходу власності на товар за наявності бюджетних коштів на рахунку Замовника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Кількість
72 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, смт Курилівка,вул.Макаренка,2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП фірма "ВЕГА"
Оскарження: 21.01.2020 16:16 - 11.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23942199
-
Контактна особа:
Бостан Михайло Прокопович +380563242618 bosston@meta.ua
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Селянська,32
Оскарження: 21.01.2020 16:16 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
274 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 324.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2020 16:38
Документи
83
Скарги
0
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
Оскарження: 27.01.2020 16:38 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Оскарження: 27.01.2020 16:38 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
295 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 17:26
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "БК БУДКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42659618
-
Контактна особа:
Александр Кривозуб +380956595952 bkbydkom@gmail.com
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 8
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
3224d3503059400eb57fc44bdf5715ad
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-04-000070-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Номер договору:
1
Сума договору:
237 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
10.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний