-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
237 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
3224d3503059400eb57fc44bdf5715ad
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-04-000070-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Контактна особа:
Данильченко Тетяна Валентинівна +380567674665 rono_petrik@i.ua https://rvo-petr.ucoz.ua/
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
10.02.2020 00:00
Період дії договору:
10.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
237 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
237 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Кількість
72 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, смт Курилівка,вул.Макаренка,2
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
8f38f3ffc9e94d1db49a9569b26c4367
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі п.2 ч.4 статті 36 Закону та п.12.1. Договору ціна за 1 т. вугілля змінено з 3300 грн./т на 3630,грн./т Зменшено обсяг закупівлі з 72т на 65,909т(5т.на суму 16500грн.;60,909т. на суму 221100грн)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано