-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
0087aa4f3dc348a48728b18dc75f835a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-16-005630-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
Замовник:
Відділ освіти, мобілізаційної та оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
16.12.2019 17:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо за кодом СPV за ДК 021:2015-09110000-3(Вугілля кам’яне ДГ 50-100)
Кількість
72 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH