-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Тендер Prozorro UA-2020-01-03-000293-b
Завершена
3 399 986.56
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 34 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 34 000.00 UAH
Номер:
057216a8e8434c6fa6f6d634c7ddc0ee
Внутрішній номер закупівлі:
4270080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-03-000293-b
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 399 986.56 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34 000.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2020 15:23 - 09.01.2020 00:15
Період прийому пропозицій:
03.01.2020 15:23 - 19.01.2020 00:15
Аукціон:
20.01.2020 11:15 - 20.01.2020 11:36
Період кваліфікації:
20.01.2020 11:36 - 21.01.2020 14:45
Період завантаження договору:
20.01.2020 11:36 - 09.02.2020 11:36
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Кількість
109467 доза
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОДТОВАРИ-Т"
Оскарження: 20.01.2020 11:36 - 01.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402940
-
Контактна особа:
Прищепенко Сергій Олександрович +380964438428 prodtovari-t@meta.ua
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 1
Оскарження: 20.01.2020 11:36 - 01.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 390 473.90 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 390 473.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2020 14:45
Документи
12
Скарги
0
ПП "ШКОЛЯРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31071286
-
Контактна особа:
Глущенко Владислав Степанович +380675492794 shkolyarik-ivankiv@ukr.net
-
Адреса:
07200, Україна, Київська область, смт Іванків, вул. Івана Проскури, буд. 19, кв. 35
Початкова пропозиція
3 395 811.48 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 395 811.48 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
762791586fbe44269651d478e52cb5c6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-03-000293-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ПРОДТОВАРИ-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402940
-
Контактна особа:
Прищепенко Сергій Олександрович +380964438428 prodtovari-t@meta.ua
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 1
Номер договору:
45
Сума договору:
2 982 909.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний