-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
2 982 909.56
UAH без ПДВ
Номер:
762791586fbe44269651d478e52cb5c6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-03-000293-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОДТОВАРИ-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402940
-
Контактна особа:
Прищепенко Сергій Олександрович +380964438428 prodtovari-t@meta.ua
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
45
Дата підписання:
03.02.2020 00:00
Період дії договору:
03.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
2 982 909.56 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 982 909.56 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Кількість
109467 доза
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
cbd9ff34c7b74afe94ceb187743d7cf0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано