-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Оголошено тендер
3 399 986.56
UAH
Номер:
5c833b541d7a4a7ba812fb236d0ac5e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-03-002305-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
Очікувана вартість:
3 399 986.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.01.2020 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Кількість
109467 доза
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців дошкільних відділень)
Сума3 399 986.56 UAH