-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2019-12-21-001264-a
Завершена
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
Номер:
0a5ec6198eea4a7d8d5c59a6e65395f0
Внутрішній номер закупівлі:
4238192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-21-001264-a
Замовник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 165.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2019 22:41 - 28.12.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2019 22:41 - 07.01.2020 20:00
Аукціон:
08.01.2020 11:10 - 08.01.2020 11:43
Період кваліфікації:
08.01.2020 11:43 - 11.01.2020 08:31
Період завантаження договору:
08.01.2020 11:43 - 28.01.2020 11:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
3490 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, смт. Калинівське, Великоолександрівський район, вул.Шкільна, 216
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Абрамович Дарина Євгенівна
Оскарження: 08.01.2020 11:43 - 22.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3342809144
-
Контактна особа:
Абрамович Дарина Євгенівна +380956951221 dariyaab9144@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, Мелітопольська, 34 А
Оскарження: 08.01.2020 11:43 - 22.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
194 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2020 08:31
Документи
20
Скарги
0
ФОП "ПОБЕДРА АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624721235
-
Контактна особа:
Андрей Победра +380505104392 pobedra@sea.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 24, квартира 104
Початкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ФОП "КУЖЕЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2570311710
-
Контактна особа:
Ігор Кужелєв +380505796057 igor.19701605@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20
Початкова пропозиція
232 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
233 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
08ce5226b6d64cdd85c5c6b4c0c6268e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-21-001264-a-a1
Постачальник:
ФОП Абрамович Дарина Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3342809144
-
Контактна особа:
Абрамович Дарина Євгенівна +380956951221 dariyaab9144@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, Мелітопольська, 34 А
Номер договору:
10
Сума договору:
105 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
23.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний