-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо
105 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
08ce5226b6d64cdd85c5c6b4c0c6268e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-21-001264-a-a1
Замовник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Абрамович Дарина Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3342809144
-
Контактна особа:
Абрамович Дарина Євгенівна +380956951221 dariyaab9144@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, Мелітопольська, 34 А
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
23.01.2020 00:00
Період дії договору:
23.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
105 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
3490 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74131, Україна, Херсонська область, смт. Калинівське, Великоолександрівський район, вул.Шкільна, 216
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e8ff5c2fbf8b43928c7e1674167eea53
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення фінансування видатків
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано