• Відкриті торги
  • КЕП

М’ясо

Оголошено тендер

233 000.00 UAH
Номер: e277a1806ea74591b9cee41c7a03237c
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-18-002452-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
Замовник: Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 233 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 18.12.2019 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Свинина
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 290 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
тушки курчат-бройлерів заморожені
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 3200 кілограм
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 000.00 UAH