-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ) (джерело фінансування Місцевий бюджет)
Тендер Prozorro UA-2019-12-16-002867-b
Завершена
3 399 030.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 33 990.30 UAH
мін. крок: 1% або 33 990.30 UAH
Номер:
55827b51b6534fdd98426dbb9e809c40
Внутрішній номер закупівлі:
4184287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-16-002867-b
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 399 030.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 990.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2019 15:39 - 21.12.2019 15:44
Період прийому пропозицій:
16.12.2019 15:39 - 31.12.2019 15:44
Аукціон:
02.01.2020 14:51 - 02.01.2020 15:12
Період кваліфікації:
02.01.2020 15:12 - 03.01.2020 11:55
Період завантаження договору:
02.01.2020 15:12 - 22.01.2020 15:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника. Розрахунок по оплаті місячної вартості газу здійснюється до 10 числа місяця, наступного за місяцем постачання газу.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ) (джерело фінансування Місцевий бюджет)
Кількість
350343 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
28100, Україна, Відповідно до документації, сел. Онуфріївка, За адресами підпорядкованих закладів загальної освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.01.2020 15:12 - 14.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 02.01.2020 15:12 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 944 403.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 944 403.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2020 11:55
Документи
16
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
3 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b94ad66a78642b7a896d15961f0e1b4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-16-002867-b-a1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
3
Сума договору:
1 944 403.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 620 336.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
16.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний