-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)
Оголошено тендер
3 399 030.00
UAH
Номер:
b2e0983c4c294b06ad84405a767ee260
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-16-002263-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
Очікувана вартість:
3 399 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
16.12.2019 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)
Кількість
350343 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 399 030.00 UAH