-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ) (джерело фінансування Місцевий бюджет)
1 944 403.65
UAH з ПДВ
Номер:
8b94ad66a78642b7a896d15961f0e1b4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-16-002867-b-a1
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
16.01.2020 00:00
Період дії договору:
16.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 944 403.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 324 067.27 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ) (джерело фінансування Місцевий бюджет)
Кількість
350343 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
28100, Україна, сел. Онуфріївка, За адресами підпорядкованих закладів загальної освіти
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2ce466ec449441a8b887e062716b2def
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Протоко 3
Номер додаткової угоди:
Протоко 3
Дата внесення змін до договору:
24.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
07b6ef9f855f462ea39be1eda9e43d67
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
41b5f18a58d545609cbde2d72a753f5c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0840832af4804ac382db3453b6d301b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4fc41f6d71e4488e92e2e49465d3cad6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Постанова №1611
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
aae5715c92a1496884089c0587d0ab5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Довідка торговопромислової палати
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
02.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано