-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований, сир кисломолочний 9% жирності
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001106-c
Завершена
352 557.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 525.57 UAH
мін. крок: 1% або 3 525.57 UAH
Номер:
6333221c146344d28d00e055b8a8603e
Внутрішній номер закупівлі:
4171941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-13-001106-c
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
352 557.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 525.57 UAH
Період уточнення:
13.12.2019 12:40 - 18.12.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2019 12:40 - 28.12.2019 14:00
Аукціон:
02.01.2020 12:25 - 02.01.2020 12:46
Період кваліфікації:
02.01.2020 12:46 - 03.01.2020 14:38
Період завантаження договору:
02.01.2020 12:46 - 22.01.2020 12:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
2050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович
Оскарження: 02.01.2020 12:46 - 14.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629801953
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович +380503052067 OlkhovskySV@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКА, будинок 85, квартира 185
Оскарження: 02.01.2020 12:46 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
350 975.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 975.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2020 14:38
Документи
47
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2801600478
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ +380675457057 andreyyakutenko@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61138, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛУЇ ПАСТЕРА, будинок 357, квартира 50
Початкова пропозиція
352 557.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
352 557.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
64
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fc51d0c13ca46c5bc66abe7852e9fbe
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-13-001106-c-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629801953
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович +380503052067 OlkhovskySV@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКА, будинок 85, квартира 185
Номер договору:
7
Сума договору:
164 418.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний