-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований, сир кисломолочний 9% жирності
Оголошено тендер
352 557.00
UAH
Номер:
2444003e11154d9782896233307645ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-11-007408-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
Очікувана вартість:
352 557.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований, сир кисломолочний 9% жирності
Примітки:
Річний план закупівель на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.12.2019 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описобласний бюджет
Сума352 557.00 UAH