-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований, сир кисломолочний 9% жирності
164 418.38
UAH без ПДВ
Номер:
6fc51d0c13ca46c5bc66abe7852e9fbe
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-13-001106-c-b1
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629801953
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець Ольховський Сергій Васильович +380503052067 OlkhovskySV@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧЕРНИШЕВСЬКА, будинок 85, квартира 185
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
164 418.38 UAH без ПДВ
Оплачено:
164 418.38 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир сичужний твердий 50% жирності, фасований
Кількість
259.885 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сир кисломолочний 9% жирності
Кількість
1080 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f50209e9cfee447d9b9a2371840d8e06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6fe582eb25974e918a7049e53f654fbc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
248c17c2ab714b24a09cacbeaec07858
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.й частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закіпівлі" від 25.12.2015 № 922VIII.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f860c60c5e744613adb99f5c41e43fea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано