-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля картоплі, картоплі молодої, гороха, квасолі.
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-001271-b
Завершена
509 375.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 546.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 546.00 UAH
Номер:
268a52cbf5fb450383d3de2db2f4dddb
Внутрішній номер закупівлі:
4160858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-12-001271-b
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, Червоноармійська, 103А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Анатолій Сергійович +380553921690 pansionat63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03212000-0 Картопля та сушені овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
509 375.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 546.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2019 11:00 - 17.12.2019 11:05
Період прийому пропозицій:
12.12.2019 11:00 - 27.12.2019 11:05
Аукціон:
02.01.2020 13:34 - 02.01.2020 14:01
Період кваліфікації:
02.01.2020 14:01 - 10.01.2020 10:44
Період завантаження договору:
02.01.2020 14:01 - 22.01.2020 14:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
24000 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А
На карті
Картопля молода
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А
На карті
Горох сушений
Кількість
350 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А
На карті
Квасоля сушена
Кількість
250 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 02.01.2020 14:01 - 21.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Оскарження: 02.01.2020 14:01 - 21.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
345 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2020 10:44
Документи
14
Скарги
0
ТОВ ФУД ПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41505858
-
Контактна особа:
Ільїн Владислав Олександрович +380675588677 41505858@ukr.net
-
Адреса:
53070, Україна, Дніпропетровська область, село Широке, вул. Зоотехнічна, 2
Початкова пропозиція
409 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ФОП Шешлаков Сергій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3279401459
-
Контактна особа:
Шешлаков Сергій Сергійович +380661428409 3279401459ss@gmail.com
-
Адреса:
74836, Україна, Херсонська область, село Новокамянка, вулиця Пушкіна, 9
Початкова пропозиція
509 375.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
509 375.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7cc92d177184fe0927060d572c04797
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-12-001271-b-b1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Номер договору:
8-Т
Сума договору:
414 815.27 UAH з ПДВ
Сума договору:
345 679.39 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
23.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний