• Відкриті торги
  • КЕП

Закупівля картоплі, картоплі молодої, гороха, квасолі.

414 815.27 UAH з ПДВ
Номер: f7cc92d177184fe0927060d572c04797
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-12-001271-b-b1
Замовник: Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
Постачальник: Приватне підприємство «Никольтрейд»
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору: 8-Т
Дата підписання: 23.01.2020 00:00
Період дії договору: 23.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору: 414 815.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 135.88 UAH)
Оплачено: 414 815.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 135.88 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 24000 кілограм
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А На карті
Картопля молода
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 9000 кілограм
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А На карті
Горох сушений
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 350 кілограм
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А На карті
Квасоля сушена
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 250 кілограм
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул. Чорноморська,103-А На карті

Внесені зміни

    Номер: ecca4ea67375493984145e0f34ce367e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у зв'язку із коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення вартості Договору.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 17.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова (картопля).PDF
    Номер: bef50447ebb04aaba93a43ea9d88826a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік, що не перевищує 20% суми визначеної в Договорі.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.угода(картопля).pdf
    Номер: 62ac78343ff842f085ec8cfdfc801d54
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на 20%(на суму 69131,70)
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода (картопля).pdf
    Номер: fbee495442bc43c78f4f12588eb5da50
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі у зв'язку з укладенням нового договору.
    Номер додаткової угоди: 4/8-Т
    Дата внесення змін до договору: 26.04.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.угода _4 8-Т.pdf