-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля картоплі, картоплі молодої, гороху сушеного, квасолі сушеної
Оголошено тендер
509 375.00
UAH
Номер:
6810a01e46ea4b729898eb99585e6d21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-02-001848-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
Очікувана вартість:
509 375.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля картоплі, картоплі молодої, гороху сушеного, квасолі сушеної
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
03212000-0 Картопля та сушені овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.12.2019 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума509 375.00 UAH