-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М"ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2019-12-09-003915-b
Завершена
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 110.00 UAH
Номер:
ddb49d476e39468190be01ab335a99a9
Внутрішній номер закупівлі:
4140125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-09-003915-b
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 110.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2019 20:18 - 15.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2019 20:18 - 25.12.2019 09:00
Аукціон:
26.12.2019 11:55 - 26.12.2019 12:22
Період кваліфікації:
26.12.2019 12:22 - 02.01.2020 19:30
Період завантаження договору:
26.12.2019 12:22 - 15.01.2020 12:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаси та м"ясо тушковане
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Оскарження: 26.12.2019 12:22 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Оскарження: 26.12.2019 12:22 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
120 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 332.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2020 19:30
Документи
51
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Початкова пропозиція
130 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2175011307
-
Контактна особа:
Ала Віхарь +380669190594 vixprod@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський район, місто Скадовськ, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 122, корпус В, квартира 2
Початкова пропозиція
159 225.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
26a7414ad7e34f75ad676f2a341c16ac
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-003915-b-a1
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Номер договору:
10/230/т
Сума договору:
112 332.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 610.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.01.2020 09:00
Статус:
Виконаний